כותרת
> C;
1/1

פיתוח תוכנה ומערכות מידע

אנו ביאלו סטודיו מתמחים בפיתוח, אפיון וניהול מערכות תוכנה על פי דרישת הלקוח, פיתוח אפליקציות אינטרנט, פיתוח תוכנה בסביבת מיקרוסופט וקוד פתוח, בניית אתרים חכמים מבוססי מערכות ניהול תוכן ומתן יעוץ טכנולוגי לחברות ויזמים.

הנסיון שלנו מאפשר לתת ללקוח ליווי מלא לאורך כל תהליך העבודה. החל משלב האיפיון ועד בדיקות תקינות סופיות והעלאת התוכנה לאוויר. תהליך העבודה עם yaloo studio כולל ניתוח ומחקר מקיף, הגדרת צרכי הלקוח או החברה, אפיון תוכנה מעמיק ומפורט, בדיקות ביצועים ועמידה בתקנים מחמירים, הדרכה ותמיכה בתוכנה לאורך כל שלב הפרוייקט.

בית התוכנה של חברת yaloo מבצע כבר יותר מ-8 שנים פרויקטים מוצלחים של פיתוח תוכנה ומערכות מידע בסביבת מיקרוסופט וקוד פתוח.

פיתוח תוכנה ומערכות מידע המותאמת לצורכי הארגון היא משימה מורכבת ומאתגרת המתחילה בהבנת הצרכים הביבייים של החברה, הנתונים והתהליכים הנדרשים לניהול ומעקב ומסתיימת בהטמעה מוצלחת של מערכת המידע בקרב המשתמשים הסופיים של התוכנה.

בעזרת ניתוח מעמיק ואפיון מדויק המצטרף יחד לתהליכי פיתוח תוכנה מנוהלים וצוות מקצועי ומיומן אנו הופכים רעיונות וחלומות לפתרונות תוכנה ממומשת. שימוש בתשתיות חכמות ומתודולוגיות מתקדמות לניהול פרויקטים של פיתוח מאפשרים לנו לבית התכנה שלנו לייצר מערכות מידע מורכבות בלוחות זמנים קצרים ובתקציבים הוגנים.

פיתוח תוכנה - בסיסי נתונים

פיתוח תוכנה מול בסיסי נתונים, דורש איפיון עמוק וממוקד של התוכנה ושל בסיס הנתונים שמהם צריך לשאוב נתונים. ביצועים של בסיסי נתונים יורדים ככל שבסיס הנתונים גדל, ולכן רק איפיון נכון של התוכנה ושל בסיס הנתונים, מאפשר עבודה יציבה ויכולת גדילה לאורך זמן.

הטיפ של יאלו: אל תוותרו על האיכות! חשוב שמאחורי התוכנה תעמוד חברה בעלת יכולות ביצועים וניסיון ואף תמיכה לטווח רחוק. בסיס נתונים הינו הגורם החשוב ביותר במערכת. אנו נותנים פתרון כולל, החל משלב האיפיון של בסיס הנתונים, איפיון תוכנות הקצה, פיתוח התוכנה, התקנת התוכנה, בדיקות תקינות, בדיקות ביצועים ואופטימיזציה.

שירותי התוכנה שאנו מספקים הם:

 • פיתוחי תוכנה כוללים ובניית איפיון מעמיק על פי צרכי הלקוח.

 • עיצוב התוכנה בצורה ידידותית ויעילה על ידי צוות מעצבים מומחים.

 • פיתוחי תוכנה בסביבת dotnet וקוד פתוח. בית התוכנה משתמש בקוד פתוח ובתשתיות תוכנה מוכנות כדי לזרז את פיתוח המוצר ולהוזיל את מחירי הפיתוח הסופיים.

 • תהליך הפיתוח כולל הוצאה של גירסאות ביתא מרובות ומעקב רציף אחר התקדמות הפיתוח.

 • תהליך הפיתוח מבוקר על ידי מערכת לניהול קבצים ומערכת לניהול באגים.

 • הבית נותן בנוסף שירותי סיסטם לניהול ואחסנת אתר ובנוסף, שירותי אי-מייל.

 • פיתוח תוכנה לפלטפורמות מרובות, בין היתר: פיתוח תוכנות לחלונות בדוט נט ובשפת C++, פיתוח תשתיות ללינוקס, פיתוח אמבדד בשפת C, פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד ותוכנות למחשבי מקינטוש, ועוד.

אנו מפתחים מול בסיסי הנתונים:

 • SqlServer
 • Oracle
 • Access

אז מי באמת צריך תוכנה?
 • ביאלו סטודיו נותנים מענה ליזמים, לסטארט-אפיסטים, למחלקות חדשניות בחברות גדולות ולמחלקות קיימות העוברות שדרוגים

 • ל-yaloo מגיעים לקוחות מ-מ.ט.י רעננה, מהמדען הראשי ומקרנות הון סיכון המעוניינים לפתח את לקוחותיהם.

 • חלק גדול מלקוחות בית התוכנה הן חברות סטארט-אפ קיימות, הצריכות עזרה מיידית וגם לאורך זמן בפיתוח מודולים ספציפיים, ממוצר התוכנה שלהם.

 • תקציב הפרויקטים הוא בדרך כלל עשרות אלפי שקלים בלבד. יבאלו נותנים עזרה בפיתוח מהיר ובסטנדרטים גבוהים ובהתאמת הפרויקט לתקציב הפיתוח שהגיע לפעמים מהשקעה ראשונית בלבד - השקעת Seed.

אנו ביאלו בניית אתרים ותוכנות נתאים לך את צוות הפיתוח המתאים לך, באחד המסלולים הבאים:

מסלול פיתוח פרוייקטאלי - על פי פרוייקט
יאלו סטודיו תקים במיוחד עבורך צוות פיתוח התואם את הצרכים הטכנולוגיים שלך. ראש הצוות, מטעם yaloo studio, תנהל את הפיתוח מול מנהל הפרויקט מטעמך. בסיום הפיתוח תינתן אפשרות למתן תמיכה, על פי הצורך.
מסלול הרחבת צוות הפיתוח שלך
yaloo תקצה עבורך מתכנתים שישתלבו בעבודה מול צוות הפיתוח שלך. המתכנתים ישבו במתקני החברה שיסוכם מול הלקוח וינוהלו על ידי ראש הצוות שלך.
מסלול צוות לעזרה במצבי לחץ ad-hoc
yaloo תקים עבורך צוות מיידי לעזרה זמנית בפרוייקט עם לוחות זמנים צפופים. פתרון זה יחסוך לך את הצורך בגיוס מתכנתים שונים לטווח קצר.

ניתוח מערכת ותכנון ארכיטקטורה

yaloo תספק לך מנתח מערכות להגדרת דרישות הפרויקט, כתיבת מסמכי הדרישות למוצר והגדרת הארכיטקטורה הסופית של התוכנה. אז בא להיות חלק מצוות מפתחים מוביל ובעל ניסיון רב בפיתוחי תוכנה.

תנו לנו לדאוג לשקט שלכם! צרו קשר עוד היום

yaloo - הסטודיו לעיצוב ובניית אתרים אייל 052-4222058

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
האם את/ה מעוניין באתר תדמית, מסחר, או מערכת מאופיינת אישית?
אתר תדמית
חנות מסחר אלקטרוני
מערכת מאופיינת אישית
האם את/ה מעוניינ/ת במערכת ניהול בעברית לאתר?
כן
לא, אני מעוניין בשפה אחרת
עיצוב ובניית אתרים
 • מה הפיתוח שאתם מחפשים באתר אנטרנט? אנו מתמחים בבניית אתרים וקידום אתרים באנטרנט
 • איזה אתר עושה חשק ללחוץ ולגלוש בו? אנו נאפיין לכם חוויית משתמש המותאמת לקהל היעד שלכם
 • כמה אתם רוצים שיכירו את האתר שלכם? אנו מתמקדים ביצירת לקוחות חדשים לעסק שלכם!

צרו קשר ואנו ב-יאלו נספק לכם את מה שאתם חולמים עליו

פיתוח תוכנה ומערכות מידע

תהליך הפיתוח כולל הוצאה של גירסאות ביתא מרובות ומעקב רציף אחר התקדמות הפיתוח

פיתוח תוכנה ומערכות מידע

יאלו סטודיו תקים במיוחד עבורך צוות פיתוח התואם את הצרכים הטכנולוגיים שלך

 

 

> קרא עוד
אייל בן סימון