כותרת
> C;
1/1

כיצד עיצוב גרפי מתחבר לבניית אתרים

מי מאיתנו שפתח בית עסק בעשור האחרון, בוודאי מכיר את החשיבות של בניית אתר אינטרנט מעוצב, נגיש ונכון. כאשר בונים אתר, ומשתמשים ברשתות החברתיות ובשאר דרכים לפרסום ושיווק העסק - חשוב לשמור על נראות טובה של המוצר או השירות. דבר זה מגיע לידי ביטוי בעיצוב האתר, עיצוב דף עסקי, מיתוג נכון, עיצוב לוגו, עיצוב תמונות ושאר אלמנטים. כל אלה, חשוב שיגיעו בסופו של דבר אל הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

בניית אתרים באינטרנט נעשית על ידי אנשי המקצוע המומחים אשר מבצעים אפיון אתר, ארגון התוכן והתמונות בתוכו, בזמן שהמומחים פועלים בשיטות כמו קידום אתרים, הזנת תוכן איכותי ומקדם לקטגוריות השונות, כמו גם ניהול מוניטין ויעוץ לגבי שיפור פני האתר.

כיצד עיצוב גרפי מתחבר לבניית אתרים?

כפי שזכרנו, נראות אתר האינטרנט חשובה במיוחד עבור כל בית עסק, שכן פלטפורמה מעוצבת נגישה וברורה - תאפשר גלישה קלה, רכישה יעילה יותר, יצירת קשר עם בעל העסק וביצוע שאר פעולות באתר האינטרנט.

נוסף לכך, מעצבים גרפיים טובים יבנו מותג חכם באופן ויזואלי, זאת בכול הנוגע ללוגו של בית העסק, לפונט בו יכתבו התכנים באתר, לעיצוב התמונות, תוך הקניית רעיונות ויזואליים שישפיעו על קידום האתר ויהפכו אותו לנגיש יותר.

לצד שירות קידום ברשת, ניהול מוניטין, קידום אתרים וכדומה - קיימים גם שירותים של מעצב גרפי, שיועילו לפרסום העסק. בין השירותים:

מיתוג ויצירת שפה עיצובית נכונה

מעצב מקצועי ידע כיצד לעצב ולמתג כל אמצעי ויזואלי הדרוש עבור השירות או המוצר שלכם. המעצב יתאים את הצבעים, הצורות והאווירה הדרושה כדי להעביר את המסרים בצורה מדויקת לקהל היעד. באמצעות בחירת סימנים נכונים, צורות וגדלים מתאימים עבור לוגו בית העסק: ייצר המעצב רצף בהעברת המסרים, תוך מיצוב המותג בעיני הלקוח כיוקרתי, נגיש, אטרקטיבי מבחינת המחיר וכדומה.

בחירת קונספט מנצח

אם עד כה אינכם בטוחים לגבי הקונספט שצריך ללוות את בית העסק שלכם: מעצב גרפי טוב, בשיתוף עם מקדם אתרים מוצלח - יוכל לכוון אתכם אל קונספט מושלם עבור אתר האינטרנט. כמו גם עבור כל פלטפורמה בה תבחרו לפרסם.

יצירת בידול וייחודיות

בעולם בו קיימים אינספור תכנים, יש לבחור את הקונספט העיצובי שילווה את המוצר או השירות שלכם. בכך אפשר לייצר קשר אישי יותר עם הלקוח ולהבדיל את העסק שלכם באמצעות עיצוב נכון, ייחודיות ומקוריות.

לסיכום, בניית אתרים באינטרנט ועיצוב גרפי הולכים יד ביד אל ההצלחה. לכן חשוב לבחור מקדם ובונה אתרים טוב שיוכל לחבור אל מעצבת גרפית יצירתית. זאת עבור קידום ושיווק נכון יותר של בית העסק.

עיצוב ובניית אתרים

לעיצוב יש הקשר ישיר לבניית אתרים וכך מאפיינים uxi וחוויית משתמש

עיצוב באנר לפייסבוק

חשוב שכל הנראות של המותג תיראה אותו דבר, גם אם זה ברשתות חברתיות

> קרא עוד
אייל בן סימון