כותרת
> C;
1/1

אופטימיזציה וקידום אתרים

להופיע בראש תוצאות החיפוש של מנועי החיפוש ובעיקר בגוגל הוא צורך עבור כל עסק. להיות במקום הראשון במנועי חיפוש, שווה הרבה כסף לעסק שלכם. יהיה מאוד מאכזב לדעת כי אתרי המתחרים שלך ממוקמים לפניך בתחום העסק כשבעולם האמיתי העסק שלך הרבה יותר טוב מהם.

yaloo מספקת שרותי קידום אתרים ואופטימיזציה (SEO) הן בקידום אתרים אורגני והן בקמפיינים ממומנים.

קידום אתרים ושירותי SEO מהווים אפיק פרסום חשוב מאוד בתהליך פרסום אסטרטגי ברשת האינטרנט. אנו מנהלים בעבור לקוחותינו קמפיינים שלמים של פרסום ברשת כאשר SEO וקידום אתרים אורגני הינו אפיק פעילות אחד, אך החשוב שבהם.

קצת על אופטימיזציה וקידום אתרים

קידום אתרים במנועי חיפוש הינו אוסף של שיטות ופעולות לשיפור מעמדו של אתר אינטרנט במנועי החיפוש ובראשם גוגל. גוגל הוא מנוע החיפוש הנפוץ ביותר ברשת כיום. על פי סקרים אחרונים 92% מהגולשים בישראל ובעולם מחפשים ב-Google לפני כניסה לאתר או לקניה של מוצר כלשהו.

מנוע החיפוש סורק בכל יום מאות מיליוני בקשות למציאת תוכן ברשת. קידום של אתר מתמקד למעשה באיתור מילות מפתח נכונות, החלפות קישורים, בניית קישורים וביצוע אופטימיזציה של דפי האתר על ידי הכנסת תוכן איכותי ומתאים לקהל היעד.

בכדי שגוגל ימצא את האתר שלכם במנוע החיפוש, עליו להבין את שפת האתר שלכם, הן מבחינת קוד האתר והן מבחינת התוכן שלו. תתבצע אופטימיזציה (כלומר, התאמה של האתר) להתאמת השפה שאותה גוגל מכיר ויודע לסרוק על פיה את אתרכם.

מהם סוגי האופטימיזציה הקיימים כיום על פי גוגל?

1. אופטימיזציה למבנה, תשתית וקוד האתר - האתר צריך להבנות בצורה שיוכל למקד את תוצאות החיפוש בגוגל. לדוגמא: אם מפת האתר אינה מסודרת כראוי, גוגל יפנה לדפים לא רלוונטיים באתר שלכם.

2. אופטימיזציית SEO - אופטימיזציה זו נעשית על ידי החלפת קישורים עם אתרים רלוונטיים. כלומר, להפיץ את הלינק לאתר שלכם בכמה שיותר אתרים ברשת.

3. התאמה נכונה של תוכן האתר עבור גוגל ומנועי החיפוש - לאתר יוכנסו מילות מפתח וביטויים אותם אנו רוצים לקדם במנוע החיפוש. לאחר מחקר מילות מפתח, צריך להבין אלו מילים הן רלוונטיות ונפוצות ואלו מילות חיפוש אינן נפוצות - מילות מפתח אלו יתרמו רבות לקידום האתר ולשדרוגו על פי שפת מנועי החיפוש.

4. אופטימיזציה לקוד האתר (תכנות) מותאם לגוגל - מנועי החיפוש יודעים לסרוק גם חלקים מסויימים בקוד האתר, כך שאם הקוד אינו בנוי נכון, האתר עלול להיות מדורג במקומות האחרונים בגוגל.

5. הכנסת האתר לאינדקסים, פורומים ובלוגים רלוונטיים - ככל שהאתר יופיע ביותר מקומות ברשת האינטרנט, דירוג האתר יהיה גבוה יותר מבחינת מנועי החיפוש. לכן, כדאי להפיץ את האתר בכמה אתרים, אינדקסים ופורומים ברשת.

עבודת האופטימיזציה והקידום

האורגני במנועי החיפוש הם הליך אורך וממושך, שאריכותו נקבעת במילות המפתח הרלוונטיות אותן אתם רוצים לקדם. בנוסף זמן העבודה על קידום האתרים מתייחס לנפח החיפוש של מילות המפתח ולתחרות על המקומות הראשונים בגוגל ובמנועי החיפוש השונים.

לצורך ביצוע אופטימזיה מקסימלית חשוב לפנות לחברה מקצועית, כזו שעוקבת בהתמדה אחרי הטרנדים והעדכונים החדשים של מנועי החיפוש משום שגוגל לדוגמא משנים את הפרמטרים והמדדים לדירוג האתרים באופן שוטף (כל חודש) ולכן חשוב להתעדכן במדדים אלה ולבצע אופטימיזציה וקידום שמשתנים על פי אופי מנועי החיפוש.

yaloo studio מתמחים בביצוע התאמות והליכי אופטימיזציה לכל סוגי אתרי האינטרנט הקיימים. יאלו כבר הוכיחו את עצמם כמובילים בתחום הקידום למקומות הראשונים ב-Google וזאת הודות לאנשי הצוות המומחים שלנו, אשר דואגים להתעדכן מידי יום היומו בשינויים הקורים ברשת.

תנו לנו לדאוג לשקט שלכם! צרו קשר עוד היום: yaloo - הסטודיו לעיצוב ובניית אתרים אייל 052-4222058

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם
האם את/ה מעוניין באתר תדמית, מסחר, או מערכת מאופיינת אישית?
אתר תדמית
חנות מסחר אלקטרוני
מערכת מאופיינת אישית
האם את/ה מעוניינ/ת במערכת ניהול בעברית לאתר?
כן
לא, אני מעוניין בשפה אחרת
עיצוב ובניית אתרים
  • מה הפיתוח שאתם מחפשים באתר אנטרנט? אנו מתמחים בבניית אתרים וקידום אתרים באנטרנט
  • איזה אתר עושה חשק ללחוץ ולגלוש בו? אנו נאפיין לכם חוויית משתמש המותאמת לקהל היעד שלכם
  • כמה אתם רוצים שיכירו את האתר שלכם? אנו מתמקדים ביצירת לקוחות חדשים לעסק שלכם!

צרו קשר ואנו ב-יאלו נספק לכם את מה שאתם חולמים עליו

קידום אתרים seo

בעל עסק - שפר את הדירוג שלך! וקלע למטרה של קהל היעד שלך

 

 

קידום אתרים seo

קידום אתרים - קולע בול לקהל היעד שלכם

> קרא עוד
אייל בן סימון